Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Roles
hi: भूमिका

en: Rules
hi: नियम

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Entity
hi: इकाई

en: About
hi: के बारे में
