Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: Roles
nl: Rollen

en: Rules
nl: Regels

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Entity
nl: Entiteit

en: About
nl: Over
