Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Rules
ro: Reguli

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Entity
ro: Entitate

en: About
ro: Despre
