Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Rules
eu: Erregelak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Entity
eu: Entitatea

en: About
eu: (r)i buruz
