Rules Role Email (8.x-1.0-alpha5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Roles
is: Hlutverk

en: Rules
is: Reglur

en: About
is: Um
