Rules Token (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Operator
el: Τελεστής

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
