Rules Token (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operator
es: Operador

en: Rules
es: Reglas

en: Token
es: Comodín

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
