Rules Token (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
