Rules Token (2.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Data
de: Daten

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Token value
de: Token Wert

en: The comparison operator. Valid values are == (default), <, >, CONTAINS (for strings or arrays) and IN (for arrays or lists).
de: Der Vergleichsoperator. Gültige Werte sind == (Standard), <, >, CONTAINS (für Zeichenketten oder Arrays) und IN (für Arrays oder Listen).
