Rules Token (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Rules
et: Reeglid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
