Rules Token (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Operator
fi: Operaattori

en: Rules
fi: Säännöt

en: Token
fi: Muuttuja

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää
