Rules Token (2.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operator
uk: Оператор

en: Rules
uk: Правила

en: Token
uk: Замінник

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: The comparison operator. Valid values are == (default), <, >, CONTAINS (for strings or arrays) and IN (for arrays or lists).
uk: Оператор порівняння. Дійсні значення === (базово), <, >, CONTAINS  (для рядків або масивів) і IN (для масивів або списків).
