Rules Token (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Rules
hu: Szabályok

en: Token
hu: Vezérjel

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
