Rules Token (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operator
lt: Operatorius

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
