Rules Token (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operator
sk: Operátor

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
