Rules Token (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operator
tr: İşletmen

en: Rules
tr: Kurallar

en: Token
tr: Simge

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
