RULES WEBFORM (3.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Rules
ja: ルール

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Uses
ja: 機能
