RULES WEBFORM (3.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Uses
lt: Naudoja
