RULES WEBFORM (3.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Uses
lv: Lieto
