RULES WEBFORM (3.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Rules
ca: Regles

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Uses
ca: Usos
