RULES WEBFORM (3.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Rules
da: Regler

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Uses
da: Bruger

en: Delete webform submission
da: Slet webform indsendelser
