RULES WEBFORM (3.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Rules
vi: Quy tắc

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Uses
vi: Sử dụng
