RULES WEBFORM (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: None
pl: Brak

en: Rules
pl: Reguły

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Uses
pl: Używa
