RULES WEBFORM (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Uses
sk: Používa
