RULES WEBFORM (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: None
ar: لا شيء

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Uses
ar: الاستخدامات
