RULES WEBFORM (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Rules
et: Reeglid

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Uses
et: Kasutab
