RULES WEBFORM (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Rules
eu: Erregelak

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Uses
eu: Erabilerak
