RULES WEBFORM (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Value
hu: Érték

en: None
hu: Nincs

en: Rules
hu: Szabályok

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Uses
hu: Használat
