RULES WEBFORM (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: None
ku: هیچ

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
