RULES WEBFORM (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Rules
fi: Säännöt

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Uses
fi: Käyttää
