RULES WEBFORM (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: None
it: Nessuno

en: Rules
it: Regole

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Uses
it: Usa
