RULES WEBFORM (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Uses
el: Χρήσεις
