RULES WEBFORM (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Uses
km: ប្រើ
