RULES WEBFORM (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Value
uk: Значення

en: None
uk: Немає

en: Rules
uk: Правила

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Uses
uk: Використання

en: Event:
uk: Подія:

en: Delete webform submission
uk: Видалити надіслану веб-форму

en: Webform info
uk: Інформація про вебформу

en: Rules Webform
uk: Вебформа: Правила
