RULES WEBFORM (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Value
de: Wert

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Event:
de: Ereignis:

en: Delete webform submission
de: Webformular-Eingabe löschen

en: Webform info
de: Webformular-Informationen
