RULES WEBFORM (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Uses
fr: Utilisations

en: Event:
fr: Evênement :

en: Delete webform submission
fr: Supprimer la soumission webform
