RULES WEBFORM (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Rules
tr: Kurallar

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Uses
tr: Kullanım
