RULES WEBFORM (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Rules
be: Правілы

en: Webform
be: Анкета

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Uses
be: Выкарыстанне
