RULES WEBFORM (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: None
hi: कोई नहीं

en: Rules
hi: नियम

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Uses
hi: उपयोग
