RULES WEBFORM (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: Rules
nl: Regels

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Delete webform submission
nl: Inzending verwijderen
