RULES WEBFORM (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Rules
oc: Règlas

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Uses
oc: Usatges
