RUT (8.x-1.10) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Message
el: Μήνυμα

en: Other
el: Άλλο

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
el: Ένα @entity_type με @field_name %value υπάρχει ήδη.
