RUT (8.x-1.11) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Message
ca: Missatge

en: Other
ca: Altres

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ca: Ja existeix un @entity_type amb @field_name %value.
