RUT (8.x-1.11) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Message
fi: Viesti

en: Other
fi: Muu

en: Field types
fi: Kenttätyypit
