RUT (8.x-1.11) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Message
lt: Žinutė

en: Other
lt: Kiti

en: Field types
lt: Laukelių tipai
