RUT (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Other
hu: Egyéb

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
hu: Egy @entity_type @field_name mezővel és %value értékkel már létezik.
