RUT (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Other
ro: Altele

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ro: Un/O @entity_type cu @field_name %value există deja.
