RUT (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Other
pl: Inne

en: Field types
pl: Typy pól

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
pl: encja @entity_type with z polem @field_name %value już istnieje.
