RUT (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Message
et: Teade

en: Other
et: Muu

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
et: Olem @entity_type väljaga @field_name %value on juba olemas.
