AWS S3 Database Backup (1.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Development
az: Develop

en: Download
az: Yüklə

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Created
az: Yaradıldı

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Cron
az: Kron

en: About
az: Haqqında

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
